Наші дубочки Перемоги вже поселилися поблизу бібліотеки) 😊Сподіваємося, що у всіх друзів бібліотеки, які минулої осені взяли участь у цікавому та знаковому заході та підтримали ініціативу Дубкросінг_UA, дубочки також прижилися і тішать своїм зростанням. Ділимося світлинами, які зафіксували моменти того, як ми натхненно саджали жолуді у бібліотеці та чекали того моменту, коли вони проростуть і потраплять у грунт) 😊
Цього року всі висадженні жолуді від проекту мають порадувати нас дубами Перемоги та наблизити найочікуванішу мить для кожного українця. І нехай так і буде!
Загалом, ініціатива Дубкросінг_UA має на меті озеленення України, зокрема посадку одного з найдовговічніших та найнеобхідніших для екології дерев – дуба. «Посади жолудь – вирости дуба» – головне гасло проекту. Дуби мають велике значення в історії багатьох країн, причому значення не тільки економічне, але і культурне. Всього дубів налічується близько шестисот видів. Деревина дуба високо цінується завдяки своїй міцності і довговічності, а у корі міститься значна кількість кислоти. Проростає лише один жолудь з 10 тисяч, решта ж поїдаються різною лісовою живністю. Плоди дуба мають ще й бактерицидну дію, а 1 дуб може забезпечити киснем до 11 осіб. У середньому дерево живе близько 400 років (іноді їх вік доходить до 1000 років). Ось такі вони – могутні і корисні дуби, що вирушають у мандрівку завдяки проекту Дубкросінг_UA)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227