×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 А ви знали, що у сонечка сьогодні особливий день? Наші читайлики знають і не лише це, а ще безліч цікавих фактів про найближчу до Землі зірку на йменя Сонце)

Міжнародний день Сонця у світі відзначають саме 3 травня і це ще один спосіб привернути увагу не лише до його надзвичайної краси та користі, а й до можливостей використання поновлюваних джерел енергії. Для Землі Сонце – потужне джерело космічної енергії. Воно дає світло і тепло, необхідні для рослинного і тваринного світу, і формує найважливіші властивості атмосфери Землі. Сонце дає людям відновлювану енергію, яку легко використовувати. Така енергія не утворює токсичних і радіоактивних відходів. А ще Сонце – найближча до Землі зірка, всі інші перебувають від нас незмірно далі. Саме Сонце визначає екологію планети. Без нього не було б і повітря, необхідного для життя, – повітря перетворилося б на рідкий азотний океан навколо завмерлих вод і обледенілій суші.
Про усі секрети та можливості сонечка сьогодні говорили з учнями 3-б класу Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського і навіть спробувати приміряти на себе образи Сонця, Місяця і Землі)
Нам сподобалося! Сподіваємося, що і нашим гостям також!)😊

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_05_04{/gallery}