А ви знали, що у сонечка сьогодні особливий день? Наші читайлики знають і не лише це, а ще безліч цікавих фактів про найближчу до Землі зірку на йменя Сонце)

Міжнародний день Сонця у світі відзначають саме 3 травня і це ще один спосіб привернути увагу не лише до його надзвичайної краси та користі, а й до можливостей використання поновлюваних джерел енергії. Для Землі Сонце – потужне джерело космічної енергії. Воно дає світло і тепло, необхідні для рослинного і тваринного світу, і формує найважливіші властивості атмосфери Землі. Сонце дає людям відновлювану енергію, яку легко використовувати. Така енергія не утворює токсичних і радіоактивних відходів. А ще Сонце – найближча до Землі зірка, всі інші перебувають від нас незмірно далі. Саме Сонце визначає екологію планети. Без нього не було б і повітря, необхідного для життя, – повітря перетворилося б на рідкий азотний океан навколо завмерлих вод і обледенілій суші.
Про усі секрети та можливості сонечка сьогодні говорили з учнями 3-б класу Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського і навіть спробувати приміряти на себе образи Сонця, Місяця і Землі)
Нам сподобалося! Сподіваємося, що і нашим гостям також!)😊


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227