×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сьогодні мали чудових гостей, які завітали до бібліотеки на дружню зустріч, присвячену дню пам'яті Чорнобильської трагедії.
П’ятикласники спеціалізованої школи №16 дізнавалися про обставини аварії, що сталась 37 років тому та про її наслідки, які, на жаль, відчутні ще й досі, а також про подробиці винаходу та будову ядерного реактора від нашої сьогоднішньої спікерки – Валентини Мержиєвської, співзасновниці альтернативної школи БеркоШко, авторки подкасту Валентність та ідеї проєкту MemoryCraft. Саме матеріали цього проєкту дозволяють говорити про складні речі простими словами. Такий принцип, що поєднує знайомство з історією того чи іншого явища та створення паперової моделі, за задумом авторів, якнайкраще допомагає утримувати увагу і емоційно залучити слухачів. Сьогодні ми в цьому мали змогу переконатися.Тож, паралельно з розмовою та спілкуванням школярі змайстрували паперову складанку і тепер мають на згадку власну модель атома)🙂
Приємно було бачити та чути інтерес до теми, те, як діти ділилися власними історіями та думками, а також проводили паралелі з сьогоднішнім днем. Особливо про те, як росіяни рили окопи в Рудому лісі)😊
А ще ми дізналися, що наші чудові гості – пані Валентина та пані Ірина, причетні до створення особливих видань від Видавничо-освітній проект "Портал", які розповідають про Чорнобильську трагедію. Мова йде про книги Катерини Міхаліциної, Станіслава Дворницького «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи» та «Квіти біля четвертого» Катерини Міхаліциної.
Ці книги маємо у бібліотеці – приходьте читати!
Дякуємо за допомогу в організації зустрічі Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна !

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_04_28{/gallery}