Сьогодні ще раз згадали про правила мінної безпеки. А допоміг нам у цьому диктант від песика Патрона та дружнє спілкування у бібліотеці)

Щороку, починаючи від 2005 року, 4 квітня у світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. Це ще один привід нагадати та привернути увагу до проблеми мінної загрози, яка, на жаль, для України несе абсолютно реальну небезпеку. Наша держава є однією з найбільш постраждалих від мін країною, замінована площа на сьогодні може порівнятися з територією Великобританії, а розмінування та знешкодження може тривати десятки років. Тому знати правила мінної безпеки має кожен, адже вони можуть зберегти життя.
Диктант був ініційований та проведений спільно Дитячим фондом ООН, Міністерством освіти та науки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Центр з протимінної діяльності. І бібліотека не лишилася осторонь та долучилася до акції «Спільно до безпеки».
Дякуємо за наданий щит з соціальною просвітницькою тематикою щодо мінної безпеки громаді Гірки Крістера Гірка Крістера та особисто Інзі Малько!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227