«Година Землі» - щорічна міжнародна масова екологічна подія, яку відзначають в останню суботу березня. Традиційно цього дня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в будинках та на робочих місцях, беручи на себе зобов'язання піклуватися про навколишню природу щодня.

Усіх українців також закликають у суботу, 25 березня, з 20.30 до 21.30 погасити світло і тим самим висловити солідарність зі світовою спільнотою, яка бореться із природними проблемами та кліматичними катаклізмами. Тим паче, українців відсутністю світла вже не здивувати і не залякати)

Акцію започаткували наприкінці березня 2007 року "Всесвітній фонд природи" (WWF) спільно з австралійським виданням "The Sydney Morning Herald". Тоді понад 2 мільйони приватних будинків та організацій у Сіднеї (Австралія) одночасно вимкнули світло на одну годину. За рік до цієї ініціативи приєдналося понад 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Нині цю акцію підтримують у понад 180 країнах. У рамках акції на одну годину відключають також підсвічування найвідоміших споруд у світі. У 2013 році до всесвітньої екологічної ініціативи приєдналася і Україна. самим ви зможете об'єднатися з усіма небайдужими людьми на Землі та зробити свій посильний внесок у запобігання глобальному потеплінню.
Але не забувайте, що символічно відключати електрику один раз на рік недостатньо для того, щоб набути гармонії з природою. Будь екосвідомим завжди!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227