Весна – час оновлюватися. Вирішили ми і так і зробили, облаштувавши новий артоб’єкт на просторах бібліотеки завдяки нашим талановитим та небайдужим читачам. Знайомтеся : Катерина Сірик, авторка роботи, художниця і наша читачка. Пані Катерина поділяє екологічний спосіб життя, дружній до навколишнього світу і її роботи також мають особливе спрямування.

Як прокоментувала сама авторка роботи, всі – різні, у кожного своє наповнення, але ми можемо бути об’єднанні однією ідеєю. Сьогодні ми усі знаходимо сили, внутрішню свободу для того, щоб рухатися далі. Вони - у спілкуванні, навчанні, читанні книг, як підкреслила пані Катерина, книги і є кораблями думок. У картині багато простору, немає обмежень у відчутті чи це ранок, чи вечір – це не важливо. Головне – маяк мрії та надії має вести за собою кожного, а горщики, що завершують композицію символізують скелі, сосуди з наповненнями, які як і люди теж бувають різними.

Приходьте до бібліотеки милуватися новим артоб’єктом і читати чудові книжечки нашої «Зеленої бібліотеки», що успішно діє в рамках проекту Рух "Зелені бібліотеки" в Україні Зелена бібліотека / Green library


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227