Ено Рауд – популярний естонський дитячий письменник народився 15 лютого 1928 року у древньому естонському місті Тарту. Його батько, Март Рауд - добре знаний і популярний письменник, чиє ім’я звучить в Естонії й досі.

Вже кілька поколінь юних читачів різних країн захоплюються творами естонського дитячого письменника Ено Рауда. Але найбільш відомі твори автора - це повісті-казки з циклу про пригоди Муфтика, Півчеревика та Мохобородька. Серія розповідає про пригоди маленьких казкових чоловічків, але маленькими вони є лише зовні. Якщо судити за їхніми справами, ніхто не зважився б сказати, що вони маленькі. Навпаки - на диво кмітливі, дотепні, благородні, завжди готові допомогти людям, ці чоловічки, зустрівшись із читачами, стали їхніми друзями, а згодом - друзями вже їхніх дітей та онуків.
В цій серії Рауд звертається до досить рідкісних для тих часів у дитячій літературі тем екології, біологічної рівноваги в природі. Автор у захоплюючій і доступній формі пояснює до яких страшних наслідків може призвести порушення природного балансу. До речі, під ім'ям Мохобородька Рауд увів персонаж, змальований з себе. Ено Рауд писав книги для дітей різного віку, опублікував він і кілька збірок віршів для дітей, займався перекладами. Книги Рауда перекладені багатьма мовами - англійською, німецькою, фінською, датською та іншими. Українською також!) Тож, якщо ви ще не читали захоплюючі історії Ено Рауда – мерщій до бібліотеки)

 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227