Коли ж, як не сьогодні, у день святого Валентина, взятися за романтичні і щемливі історії про почуття?! У нас таких історій вистачає, тому залюбки запрошуємо і почитати, і сфотографуватися під нашими сердечками. Тож, до традиційних валентинок варто додати і чудові історії про кохання.

Скажімо, книгу Анни Лачиної «Фактор кохання», яка відкриває трилогію авторки. Головні героїні цієї книги - дівчата Патриція і Магда - мріють про палке романтичне кохання. Кожна з них знаходить собі хлопця-друга по своєму: хто в реальному житті, а хто в неозорому інтернет-просторі. І хоч події, подеколи бурхливі та таємничі, розвиваються по-різному, проте дівчат, як і сучасних підлітків, хвилюють ті самі гострі питання: як «розгадати» свого друга? Як побороти власні страхи та комплекси і виявити почуття? Як бути самим собою і сприймати всіх такими, якими вони є? Чи ще одна особлива книжечка «Йорген + Анна = любов» Вігдіса Йорта. Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

Тож, даруйте валентинки, вітайте один одного з цим романтичним святом і читайте романтичні історії про кохання та почуття!

 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227