Квітень – традиційний місяць веселощів, доброго настрою та гумору. Традиція жартувати та розігрувати саме в квітні, зокрема в перший день місяця, існує в багатьох країнах, у кожній – своя.

Наприклад, британці розігрують один одного лише до 12 години дня, а також надсилають жартівливі листівки та сувеніри. Італійці можуть перевести годинники на годину назад, а у цукорниці може з'явитися сіль замість цукру. 
Ми також насміялися вдосталь і навіть влаштували кастинг на кращу читацьку посмішку! Як бачите – переможених не було! Навіть навпаки – усі отримали море позитивних емоцій від гумористичних творів, загадок та дізналися чимало цікавинок  про історію та традиції Дня сміху. Наприклад, про те, що існує ціла наука про вплив сміху на організм людини – сміхотерапія. Її засновник, американський психолог Норман Казинс, увійшов в історію як людина, що «розсмішила смерть», бо завдяки постійному вживанню «ліків» у вигляді комедійних переглядів навіть частково відновив здатність рухатися. Ще кілька фактів про сміх: 10 хвилин нестримного сміху здатні замінити півгодинні тренування, під час усмішки нам доводиться напружити 17 м’язів, а видів сміху існує аж 400! 
Каскад літературних задоволень отримали наші читачі – учні 3-а класу школи №14 та 4-а класу школи №16. Заходи проходили в межах проекту «Скажи здоров’ю – так!».

Смійтеся на здоров'я щодня!