Серед ювілярів року популярний український письменник Андрій Бачинський, який добре знається на літературі для дітей та підлітків та книги якого вже двічі ставали переможцями премії Дитяча Книжка року ВВС.

Письменник народився 19 січня 1968 року у Калуші. У дитинстві його основними захопленнями було читання пригодницьких романів та конструювання різних радіоприладів. Одне з захоплень перейшло у фах - вищу освіту Андрій здобував в університеті "Львівська політехніка", на кафедрі "Електронних приладів". Піти письменницьким шляхом Бачинського надихнули власні діти, близнюки Остап та Даринка. Письменник любить проводити з ними час та подорожувати. Саме враження від цих подорожей лягли в основу його сюжетів. Перша історія "Неймовірні пригоди Остапа і Даринки" побачила світ 2010 року, у видавництві "Грані-Т". У 2014 та 2017 роках у «Видавництві Старого Лева» вийшли дві частини популярної дитячої пригодницької книги «Детективи в Артеку». 2015 року підліткова книжка Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» («Видавництво Старого Лева») стала переможцем премії Дитяча Книжка року ВВС. А нещодавно ще одна книга Андрія Бачинського "Примари Чорної діброви" здобула премію Дитяча книга року ВВС-2022. Це книжка про екологічні проблеми, які деякі українці вважали чи не найважливішими до 24 лютого. Автор зізнається, що здивований перемозі його книги у розпал війни, і каже, що зараз уже писав би її інакше. "Примари Чорної діброви" - це проза для підлітків і про підлітків, які намагаються врятувати яр свого села від забудовників, що обіцяють збудувати там аквапарк. Варто згадати ще одну повість "140 децибелів тиші". На відміну від інших книжок ювіляра, вона не наслідує пригодницький жанр, а натомість підіймає важливі соціальні питання та розкриває психологію самотньої дитини, яка втратила родину та головний стимул у житті. Автор закликає звернути увагу на таких людей, бо вони нерідко винесені поза межі суспільства, але також потребують уваги та людського спілкування і мають ті ж прагнення та потреби, що й ми з вами.

Книги Андрія Бачинського чекають на вас у нашій бібліотеці! Приходьте і переконайтеся, що автор заслуговує на вашу читацьку любов!)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227