×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Книжечки нашої «Зеленої бібліотеки» трішки потіснилися заради дитячих посмішок та здоров’я) 😊Кімната терапевтичної іграшки - благодійний волонтерський проект, авторкою якого є психологиня, арттерапевтка Вікторія Назаревич. Проект діє у нашій бібліотеці за ініціативи та впровадження соціально-психологічної служби школи №16 та особисто психолога пані Ольги Падій.

Проект заснований та реалізовується як відповідь на виклики війни та має на меті впровадження системної допомоги в нових умовах життя країни. Головний принцип роботи кімнати терапії іграшкою полягає в тому, що тут ви зможете отримати емоційну підтримку та психологічну допомогу та переконатися, що іграшка і справді лікує. Іграшки були люб’язно подаровані небайдужими, попередньо попрані та підготовлені. Головні герої кімнати терапії - м’які іграшки, бо саме вони додають відчуття безпеки дітям, допомагають позбутися тривожності в умовах війни, під час повітряних тривог. Зазвичай відвідувачі обирають іграшку до свого смаку та уподобання, а потім працюють з психологом. Після закінчення сеансу дитина забирає іграшку собі. Проект вже працює в багатьох куточках України, створено більше 100 кімнат по всій Україні, одна з них функціонує у нашій бібліотеці.
Відвідування терапевтичної кімнати та робота з психологом – безкоштовні. Під час зимових канікул заняття можливі з понеділка по п’ятницю з 13.00 до 15.00.
Записатися на заняття та узгодити всі моменти можна за телефоном: 0950878486, Ольга.
До зустрічі!

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_01_10{/gallery}