Книжечки нашої «Зеленої бібліотеки» трішки потіснилися заради дитячих посмішок та здоров’я) 😊Кімната терапевтичної іграшки - благодійний волонтерський проект, авторкою якого є психологиня, арттерапевтка Вікторія Назаревич. Проект діє у нашій бібліотеці за ініціативи та впровадження соціально-психологічної служби школи №16 та особисто психолога пані Ольги Падій.

Проект заснований та реалізовується як відповідь на виклики війни та має на меті впровадження системної допомоги в нових умовах життя країни. Головний принцип роботи кімнати терапії іграшкою полягає в тому, що тут ви зможете отримати емоційну підтримку та психологічну допомогу та переконатися, що іграшка і справді лікує. Іграшки були люб’язно подаровані небайдужими, попередньо попрані та підготовлені. Головні герої кімнати терапії - м’які іграшки, бо саме вони додають відчуття безпеки дітям, допомагають позбутися тривожності в умовах війни, під час повітряних тривог. Зазвичай відвідувачі обирають іграшку до свого смаку та уподобання, а потім працюють з психологом. Після закінчення сеансу дитина забирає іграшку собі. Проект вже працює в багатьох куточках України, створено більше 100 кімнат по всій Україні, одна з них функціонує у нашій бібліотеці.
Відвідування терапевтичної кімнати та робота з психологом – безкоштовні. Під час зимових канікул заняття можливі з понеділка по п’ятницю з 13.00 до 15.00.
Записатися на заняття та узгодити всі моменти можна за телефоном: 0950878486, Ольга.
До зустрічі!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227