Цього року вшанування пам’яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. І у ті часи, і тепер проти українців росіяни застосовують геноцидні практики, адже Кремль у цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів - знищити українську ідентичність і націю.

Кількість жертв Голодомору 1932-1933 років, за різними оцінками, коливається від 3 до 7 мільйонів осіб. Деякі дослідники називають й більші цифри. У рішенні Київського апеляційного суду щодо винуватців Голодомору від 2010 року вказано 3,9 мільйона. А все тому, що в Радянському Союзі намагалися будь-що приховати правду про геноцид українського народу. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам’ять всіх жертв.

Друзі, приходьте до бібліотеки, де ви зможете дізнатися чимало фактів та історій з того страшного часу. А також приєднуйтеся до акції «Запали свічку»! Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.