Розпочали серію нових майстер-класів з живопису та арт-терапії. Тож, натхненний суботній день у бібліотеці і справді приніс купу позитиву, натхнення та задоволення. Як і обіцяли, працювали над неповторними картинами, навіяними чарами осені. Кожен обирав свій сюжет та втілював власне бачення. І результат отримали чудовий – самі бачите!)

Заняття з живопису провела художниця Марина Стогнієва, яку ви добре знаєте за картинами, що демонструються в бібліотеці. Вони такі ж сонячні і позитивні як і їхня авторка! Нам сподобалося дуже! А значить продовження неодмінно буде – приєднуйтеся)
Майстер-клас з живопису – прекрасний варіант провести час з близькими та друзями. Під час заняття ви зможете опанувати основні принципи та навики, які потрібні для створення картин та живопису загалом, а також спробувати себе в ролі художника, створити свою неповторну картину. Заняття з малювання – це можливість відкрити для себе щось нове, відпочити від рутини, провести час з приємними творчими людьми і отримати насолоду від результату своєї творчості.
Якщо Ви думаєте, що не вмієте малювати – просто приходьте до нас та переконайтесь, що за трохи більше ніж дві години Ви зможете написати картину власноруч. Отримуйте новий досвід, знімайте стрес, заряджайтесь позитивом та надихайтесь – пишіть картини для себе та в подарунок близьким.
Заняття підходять для дорослих та дітей віком від 10 років.
ДЛЯ УЧАСТІ ПОТРІБНА РЕЄСТРАЦІЯ.
Усі деталі та запис за телефоном:0935207431.