Назбирали для вас цікавих і атмосферних осінніх історій. Тож, не гайте часу і приходьте поповнювати свої книжкові осінні запаси, адже осінь і справді налаштовує природу і нас на особливий лад.

Додадуть особливого настрою і наші книжечки. Наприклад, захоплива історія Катерини Єгорушкіної «Пригоди Шанька», яка ще раз переконує у тому, що ми всі маємо таланти і вміння для того, аби втілити свої неймовірні задуми, як каштанчик на прізвисько Штанько, варто лише додати сміливості. Штанько боявся відірватися від маминої гілки, боявся невідомого. Навіть коли стався великий каштанопад і всі його друзі покотилися долу ‒ він продовжував тремтіти й тулитися до мами. Проте знайомство із Промінцем, Світланкою й іншими сміливцями допомогло Штанькові «перестрибнути через страх, як через калюжу». А коли над рідним сквером нависла смертельна небезпека, Штанько повівся як справжній лідер.
Ще одна особлива книжечка для затишних осінніх читань – «Афиновий ведмедик. Календар мрійників» Анастасії Волховської. Тут ви знайдете безліч приводів перетворити свій день на свято. Афиновий Ведмедик і його друг розкажуть, що настрій поліпшують і катання з гірки, і веселка — чарівний міст у небо, і книжка, яку ти відкриєш на потрібній сторінці, — там, де починаються дива. А ще Афиновий Ведмедик дарує чарівний календар, який допоможе маленьким і дорослим мрійникам наповнити своє життя цікавими справами, добрими новинами, яскравим настроєм і загадками. Наприклад, у жовтні можна відзначити день парасольок, мрійників чи гірлянд з листя та жолудів)
Приходьте читати затишні осінні історії!