×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Про вітчизняний вімельбух «Пригоди Шкарпетика» говорили у Міжнародний день дитячої книги. На зустріч з нашими читачами завітали автори книжкової серії Ірена та Сергій Чемеркіни. Цього дня у нас був «аншлаг», усі стільці, які маємо в наявності були зайняті! І це добре, адже саме таким і має бути день дитячої книги.

Вімельбухи виникли в Німеччині та протягом останнього часу з успіхом завойовують книжковий ринок. Це розвивальні книжки-картинки з мінімумом тексту та яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією ілюстраціями. Дієслово «wimmeln» у перекладі з німецької означає «роїтися, копошитися, товпитися». Такі книжки, окрім того, що вони чи не найкраще підходять для родинного читання, надзвичайно корисні в роботі психологів та логопедів. Вімельбухи добре тренують пам’ять та стимулюють уяву, розвивають здатність до концентрації уваги.

Наші читачі з неабияким інтересом познайомилися з історією чудової та яскравої серії про пригоди маленького кумедного чоловічка Шкарпетика і його подруги Грасі і навіть пройшли «тренінг» з приводу того, як створити власний вімельбух. Спілкувалися, цікавилися, жартували і дійшли висновку, що цікава дитяча книга, така як «Пригоди Шкарпетка» здатна не лише відтягнути від гаджетів, а й розвинути фантазію, мислення, творчий потенціал. Багато хто виявив бажання взятися за створення власного вімельбуху. Тож, бажаємо успіху у цій нелегкій, але цікавій справі!

Нашим гостям дякуємо за чудову і змістовну зустріч, а Шкарпетку бажаємо нових пригод! 

{gallery}biblioteki/chekalin/gallery_2018/2018_04_03{/gallery}