Про вітчизняний вімельбух «Пригоди Шкарпетика» говорили у Міжнародний день дитячої книги. На зустріч з нашими читачами завітали автори книжкової серії Ірена та Сергій Чемеркіни. Цього дня у нас був «аншлаг», усі стільці, які маємо в наявності були зайняті! І це добре, адже саме таким і має бути день дитячої книги.

Вімельбухи виникли в Німеччині та протягом останнього часу з успіхом завойовують книжковий ринок. Це розвивальні книжки-картинки з мінімумом тексту та яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією ілюстраціями. Дієслово «wimmeln» у перекладі з німецької означає «роїтися, копошитися, товпитися». Такі книжки, окрім того, що вони чи не найкраще підходять для родинного читання, надзвичайно корисні в роботі психологів та логопедів. Вімельбухи добре тренують пам’ять та стимулюють уяву, розвивають здатність до концентрації уваги.

Наші читачі з неабияким інтересом познайомилися з історією чудової та яскравої серії про пригоди маленького кумедного чоловічка Шкарпетика і його подруги Грасі і навіть пройшли «тренінг» з приводу того, як створити власний вімельбух. Спілкувалися, цікавилися, жартували і дійшли висновку, що цікава дитяча книга, така як «Пригоди Шкарпетка» здатна не лише відтягнути від гаджетів, а й розвинути фантазію, мислення, творчий потенціал. Багато хто виявив бажання взятися за створення власного вімельбуху. Тож, бажаємо успіху у цій нелегкій, але цікавій справі!

Нашим гостям дякуємо за чудову і змістовну зустріч, а Шкарпетку бажаємо нових пригод! 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227