×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Так, так – за цими красивими і оригінальними масочками для сну ховаються наші вправні майстренята, які створили їх власними руками. Чергове творче зібрання у бібліотеці присвятили виготовленню саме ось такого аксесуару для сну – маски.

Наші масочки не лише функціональні, але й оригінальні: такі собі, киці-мандрівниці, що готові супроводжувати своїх власниць і вдома, і під час мандрівки та забезпечувати якісний сон. Експерт зауважують, що універсального правила для вибору маски не існує. Головне, щоб людині було комфортно та не заважало сну. Вона не повинна прилягати занадто щільно і заважати під час сну на боку. Сподіваємося, що у нас все вийшло! Особливо, з огляду на те, що майстер-клас традиційно провела майстриня Наталія Чередніченко, за що ми їй дуже вдячні! І вже з нетерпінням чекаємо нової зустрічі, яка неодмінно буде не менш творчою та вдалою)😊

{gallery}biblioteki/priorka/2022_gallery/2022_08_26{/gallery}