Сьогодні Україна вперше відзначає День Державності. Саме 28 липня, у День Хрещення Київської Руси-України українці вшановують одного з перших своїх державотворців - святого рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського.

Історія української державності сягає тисячі років — з часів заснування Києва та хрещення Київської Руси-України князем Володимиром. Від Галицько-Волинського князівства до Української козацької держави, від Карпатської України до Західноукраїнської Народної Республіки, від Української Народної Республіки до сучасної незалежної України.

Сьогодні українці захищають і творять нову Україну — сильну, незалежну та незламну.
Запрошуємо до бібліотеки, де ви зможете ознайомитися з книгами, які відкриють для вас чимало сторінок історії та державності нашої країни. Окрім того, ви матимете можливість прочитати літературу, яка також вшановує пам’ять та засвідчуює повагу до діяльності Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, а також інших видатних представників національної еліти та борців за державність і незалежність України.
Ми ж з нашими найменшими читачами влаштували невеличкий флешмоб, засвідчивши свою любов та повагу до рідної держави та її захисників.
Слава Україні!