Друзі, сьогодні – Всесвітній день охорони довкілля, тож вирішили поділитися з вами нашою квітучою красою і ще раз нагадати, що про наш спільний дім – Землю - треба дбати завжди, не дивлячись на складні часи. Воєнні реалії змінили наш звичний ритм життя, змінили кожного з нас.

Проте саме зараз ми, як ніколи, цінуємо та дбаємо про свою рідну землю, думаємо про неї та намагаємося хоч щось зробити для збереження її краси і неповторності. Кожен на своєму місці: боронячи від загарбників, відновлюючи та розміновуючи звільнені території, саджаючи свої сади Перемоги.

На жаль, впродовж усіх днів повномасштабної війни російські загарбники здійснюють і злочини проти довкілля, нищать нашу природу, завдають руйнівних ударів по інфраструктурі. Але ж ми – українці і у будь-якій ситуації маємо зберігати віру у Перемогу і думати про майбутнє – наш спільний дім, наше довкілля.
Бібліотека все ще не працює у зв’язку з безпековою ситуацією в країні. Якщо у вас виникають невідкладні питання – можете залишити нам повідомлення на сторінці і ми спробуємо їх узгодити в режимі онлайн.
Обіймає наших любих читай ликів і бажаємо усім лише гарних новин і Перемоги!