×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Зустрічаємо улюблене багатьма свято усіх закоханих яскравою фотозоною і щирими історіями люблячих сердець) Як бачите, ми вже запускаємо наші сердечка і запрошуємо до бібліотеки, де ви зможете не лише дізнатися про традиції та історію цього дня, а й познайомитися з багатьма цікавими, щирими, натхненними та особливими історіями про почуття. Скажімо, «Душевні факти про серце» Лєни Шьоберг (видавництво «Крокус») відкриє чимало сердечних таємниць, бо серце людини таке ж унікальне, як і відбитки пальців. У серці стільки цікавого! Тож вперед у подорож до його найпотаємніших куточків!
Говорити мовою серця навчить і серія книг «Мистецтво мислити». Наприклад, книг Оскара Бреніф’є «Що таке почуття?» від видавництв «Дух і Літера» та «Mamino» побудована у формі бесіди між дітьми і дорослими. Для відповідей на питання, автор використовує прості дитячі формулювання, завдяки чому філософські проблеми, що турбують дітей стають доступними для їхнього розуміння. Книга проілюстрована в стилі жартівливого малювання, що ще більше спрощує розуміння відповідей для дитини і навіть надає їм гумористичний характер.
Запрошуємо до бібліотеки читати історії люблячих сердець!)

{gallery}biblioteki/chekalin/2022_gallery/2022_02_14{/gallery}