Знову цвітуть каштани і знову наше рідне місто готується відзначити свій день)

Традиційно День Києва відзначають в останню неділю травня, тому і ми вирішили напередодні цього дня здійснити своєрідну мандрівку улюбленим містом – таким древнім і молодим водночас. Про Київ говорили з нашими читачами, учнями 3-г школи №14.
Вперше згадка про одне з найбільших і найстаріших міст Європи відображена у літописі «Повість временних літ». За цим переказом, Київ заснував князь Кийзі своїми братами Щеком і Хоривом та сестрою Либіддю. Згідно з археологічними даними та писемними джерелами, початок безперервного розвитку Києва датується 2-ю половиною V ст.- 1-ю половиною VI ст.ю. Київ був столицею полян, Київської Русі, Київського та Великого князівства Руського, а згодом і УНР та незалежної України.
Київ надихав і буде надихати на твори письменників, художників, композиторів. Ось і ми запропонували чимало книжечок, де наше місто так чи інакше згадується, стає місцем подій. Від уже згаданої «Повісті временних літ» до сучасних яскравих і самобутніх історій. Скажімо, новенька книга «Химерний Київ» Тетяни Стрижевської – своєрідний гід загадковими локаціями Києва, що розвінчує легенди та вигадки столиці й дає відповіді на безліч несподіваних запитань. Де жив Змій Горинич? На яку гору літали відьми? В яких особняках «мешкають» привиди? Як Оранта вже тисячу років захищає киян? Які місця зажили моторошної слави? Це ідеальна книжка як для родинного читання, так і для заохочення підлітків читати самим. Ви можете обрати один зі способів слідування за розповіддю — читати одну-дві історії й вирушати на прогулянку згаданими локаціями або ж насолодитися текстом вповні за раз, бо він справді захопливий!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227