×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Іан Вайброу – відомий англійський дитячий письменник, який знайомий українському читачеві за серією книг про пригоди Маленького Вовчика, що виходить у «Видавництві Старого Лева».

Іан Вайброу народився 3 травня 1941 року в містечку Гіллендхем, а розпочав свою «професійну кар'єру» ще у десятирічному віці, продавши до місцевої газети власного кумедного вірша. Твори автора перекладено 21 мовою і видано в 24 країнах світу, деякі з них стали мультсеріалами. Іан Вайброу називає себе працюючим письменником, бо вже написав 110 книг і не планує зупинятися на досягнутому.

Історії про пригоди Маленького Вовчика, якого батьки відправили навчатися до Школи Поганців прийшлися до вподоби і нашим читачам. «Капосна книжка Малого Вовчика» – перша книги серії про захоплюючі пригоди вовченяти. Герой йде до школи, щоб вивчити капосні правила і стати справжнім злим вовком. Але доброму та веселому вовченяті ця наука не дуже дається) Кумедні персонажі книг намагаються знайти себе і досягти неабияких успіхів. Так, Вовчик хоче, щоб батьки його поважали, Нормус тренує фізичну силу, Репетун – зробить усе заради друзів, а Гаврик намагається набратися сміливості. Книги Вайброу вчать читайликів сміливості, віри у власні сили і добро, вірності у дружбі та взаємодопомоги. Якщо ви ще не читали книги ювіляра, то мерщій до бібліотеки! Бо вони того варті!

{gallery}biblioteki/chekalin/2021_gallery/2021_05_05{/gallery}