Іан Вайброу – відомий англійський дитячий письменник, який знайомий українському читачеві за серією книг про пригоди Маленького Вовчика, що виходить у «Видавництві Старого Лева».

Іан Вайброу народився 3 травня 1941 року в містечку Гіллендхем, а розпочав свою «професійну кар'єру» ще у десятирічному віці, продавши до місцевої газети власного кумедного вірша. Твори автора перекладено 21 мовою і видано в 24 країнах світу, деякі з них стали мультсеріалами. Іан Вайброу називає себе працюючим письменником, бо вже написав 110 книг і не планує зупинятися на досягнутому.

Історії про пригоди Маленького Вовчика, якого батьки відправили навчатися до Школи Поганців прийшлися до вподоби і нашим читачам. «Капосна книжка Малого Вовчика» – перша книги серії про захоплюючі пригоди вовченяти. Герой йде до школи, щоб вивчити капосні правила і стати справжнім злим вовком. Але доброму та веселому вовченяті ця наука не дуже дається) Кумедні персонажі книг намагаються знайти себе і досягти неабияких успіхів. Так, Вовчик хоче, щоб батьки його поважали, Нормус тренує фізичну силу, Репетун – зробить усе заради друзів, а Гаврик намагається набратися сміливості. Книги Вайброу вчать читайликів сміливості, віри у власні сили і добро, вірності у дружбі та взаємодопомоги. Якщо ви ще не читали книги ювіляра, то мерщій до бібліотеки! Бо вони того варті!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227