ukenfrdeitptru

 Сьогодні святкує ювілей популярний дитячий письменник Олександр Гаврош.

Олександр Гаврош, журналіст і письменник, народився 26 березня 1971 року в Ужгороді. Мабуть, саме це вплинуло на його творчість, адже автор активно впроваджує в українську літературу закарпатські теми й популяризує народних героїв, серед яких і ті, що вже стали улюбленими для наших читачів, як силач Іван Фірцак та легендарний розбійник Пинтя.
Прототипом головного героя повісті «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» став легендарний закарпатський богатир Іван Фірцак, який виборов звання чемпіона Чехословаччини та Європи з кількох видів спорту і об'їздив півсвіту, виступаючи в цирку, де здобув чимало яскравих перемог. За повістю «Неймовірні пригоди Івана Сили» було навіть знято художній фільм. А ось фантастична повість Олександра Гавроша «Врятувати Тараса Шевченка», яка нещодавно з’явилася у нашій бібліотеці завдяки Українському інституту книги, розповідає про те, як через можливість переміщення у часі директор Музею раритетів Роман Попадинець відправляється у ХІХ століття, щоб урятувати Тараса Григоровича від 10-річного заслання у казахські степи. Герої побувають у Києві ХІХ століття і навіть зможуть поспілкуватися з Кобзарем!) До книжкової серії «Музей пригод», як і попередня, належить і фантастична повість Олександра Гавроша «Героїчні канікули». Тут герої потраплять до минулого, поринуть у вир пригод та історичних подій, що розповідають про часи захисту незалежності Карпатської України.
Олександр Гаврош завжди наголошує, що не шукає комерційно вигідних тем і проектів, йому просто цікаво відкривати для себе й читачів щось абсолютно нове. І йому це вдається! Книги, які ми маємо у бібліотеці у цьому переконують. Тож, і ви переконуйтеся, читаючи чудові історії Олександра Гаврюша про неймовірних українців.
 

Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227