×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Вирішили влаштувати фотосесію для наших новеньких книжечок, бо вони того варті! Сьогодні – про книги, які поповнили шафу нашої Зеленої кімнати, що успішно діє в рамках проекту Зелена бібліотека / Green library. Усі вони надійшли від Український інститут книги, чому ми надзвичайно вдячні і раді. Як і наші читачі!)

Про усі книги, звичайно, не розповіси, тим паче з деякими ми вже знайомили. Але кілька акцентів все ж зробимо. Скажімо, неймовірна книжечка «Годинник природи» (Уна Якобз, видавництво Vivat) запрошує здійснити подорож крізь рік із сонцем, метеликами та квітами. Вашими супутниками і справді стануть сонечко, метелики та квіти. Сонячний годинник розповідає про рух сонця в небі, зміни дня та ночі, пори року, положення сонця протягом року, сонячні промені та багато іншого. Метеликовий – знайомить зі змінами денних та нічних метеликів впродовж усього року, а квітковий розповість про квіти та їхніми гостей.
«Це всі ми» (Євгенія Завалій, видавництво 21, Чорні Вівці) – повість про те, як звичайні підлітки можуть змінити своє місто на краще. Одного дня Андрій та його друзі знаходять на березі моря багато мертвої риби. Вони намагаються з'ясувати причини екологічної катастрофи і знайти шляхи її вирішення. Читачі дізнаються про дельфінів і забруднення морів, про волонтерів і сортування відходів, як збирати підписи під петиціями і формувати громадську думку. Це книга про любов до тварин і природи, справжню дружбу і прагнення змінювати світ.
«Таємний орден великого Ската» (Ганна Буяджи, видавництво Ранок) розповідає про те, що колись на землі жили надзвичайно мудрі люди, які вміли слухати і чути одне одного. І для цього їм не потрібні були слова, бо вони чули серцем. З часом люди втратили свій дар і стали глухими одне до одного. Саме тоді народилася незвичайна дівчинка Світанка, яка не вміла говорити мовою людей, проте наслідувала усі звуки природи і головне — вміла слухати і співати серцем. Згодом у Світанки з’явились друзі, які теж навчилися цього мистецтва. Разом вони змогли створювати справжні дива і змінювати світ на краще.
«Світ природи. Візуальна збірка див природи» ( Аманда Вуд, Майк Джоулі, видавництво КМ-БУКС) про те, як за мільйони років із часу появи життя на Землі всі тварини й рослини у процесі еволюції набули такого вигляду, поведінки та способу розмноження, які дають їм найкращі шанси на виживання: кожен листок кожного дерева, кожне пташине перо створене саме для певної мети, а також для гармонійної взаємодії з відповідним середовищем. І ця книжка покликана допомогти вам дослідити та зрозуміти цю взаємодію, а також оцінити надзвичайну винахідливість і гнучкість світу природи.
Дивовижні птахи (Наталі Торджман, видавництво Vivat) розкаже про понад 150 різних видів птахів. Про те як птахи пересуваються, харчуються, де мешкають і ще багато чого цікавого дізнаєтеся з цієї красивою і розумної книжечки!
Маємо ще багато чудових книг про бджіл і коней, про мікросвіт і чари зеленої природи і про все на світі! Тому – не баріться та приходьте читати. Завжди раді!
 
 

{gallery}biblioteki/chekalin/2021_gallery/2021_03_12{/gallery}