Саме так – «Еко-історії для моїх маленьких друзів», називається книга Богдана Красавцева, який цієї суботи став гостем нашої бібліотеки.

Слухати про книгу від автора – завжди цікаво! Особливо про таку незвичну. Отож, сьогодні говорили про довкілля, про те, як сформувати екозвички, поважати один-одного і навколишній світ, ділилися власними поглядами і спостереженнями і, звичайно ж, слухали казки про екологію від автора.
Книжечка розповідає про причини кліматичних змін, закликає саджати дерева, пояснює, чому не можна викидати батарейки у звичайний смітник, про важливість використання пральних засобів, що не містять фосфатів. Своїми казками автор мотивує до екологічно свідомого споживання не лише дітей, а й дорослих і переконує, що екогероєм може стати кожен. Варто лише змінити свої звички та бережно і з любов’ю подивитися на світ довкола.
А про те, як і чому треба захищати первоцвіти почули і засвоїли від доброго друга нашої бібліотеки – екологині Інги Малько. Весна – час, коли все довкола не просто оживає, а й примушує не лише радіти цим змінам, а й відчути, що за цю красу відповідає кожен!
А книжечку від автора, з автографом і побажаннями ми вже маємо! Тому – приходьте читати!😊
Захід відбувся в рамках проекту Зелена бібліотека / Green library.
Дякуємо за небайдужість та сприяння Екологічна нація.