ukenfrdeitptru

 Справжнім друзям книг не страшні ні дощ, ні сніг, ні хуртовини з заметами. Перевірено!)😊

А ми завжди раді нашим завзятим читайликам! Тим паче йти є до чого – багато новеньких книжечок на усі смаки вже чекають вас на наших поличках.
Більшість нових надходжень отримали в рамках державних закупівель від Українського інституту книги, чому невимовно раді! Презентуємо кілька новинок-серій, які ви можете взяти в бібліотеці.
Так, серія книжок «Справа для Квятковського» від Юрґена Баншеруса ( видавництво «Ранок») подарує поціновувачам детективних пригод незабутні години у компанії справжнього сищика. Таємниця пересувного цирку; дивна маска, яка тероризує кафе-морозиво; шкільні привиди - це лише декілька захоплюючих розслідувань, які чекають на вас.
Серія книг «Лотта та її «катастрофи» (Аліс Пантермюллер, видавництво «Школа) – це незвичайний щоденник начебто звичайної десятирічної дівчинки, яка понад усе мріє про домашню тваринку: кролика, собачку або хоча б маленьку овечку. Та чомусь мама натомість дарує їй ненависну блокфлейту, через яку, на думку Лотти, у її житті постійно трапляються «катастрофи»... Книжка припаде до смаку дітям та дорослим, які люблять веселі пригоди і готові до захопливого читання та невпинного реготання!
Книги серії «Зося з вулиці Котячої» (Агнєшка Тишка, видавництво «Школа») розповідають про кумедні пригоди дівчинки Зосі та її чудернацької родини. Тут ви познайомитеся з тіткою Зосі - творчою Маліною, двома кузенами - боягузом Михасем і наївним Кшишем, їхнім навіженим собакою і багато з ким ще. Ви здивуєтесь із того, як Зося заклинає світ, і дізнаєтесь, що з цього виходить. А ще навчитеся всиновляти котів!
Серія книг «Дитячий детектив. Агата Містері» (Стів Стівенсон, видавництво «Рідна Мова») теж захопить у свій вир пригод і таємниць. Агата Містері мріє стати письменницею детективних романів. Разом зі своїм простакуватим двоюрідним братом Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, щоб розв’язувати найзаплутаніші секрети. Допомагає їм відданий дворецький, прикрий сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.
Приходьте, обирайте і читайте з насолодою!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227