×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Два місяці творчих толок у бібліотеці задля створення ось такої краси позаду. І ми вже починаємо сумувати, бо цих зустрічей точно не буде вистачати)😊

Дякуємо усім, хто словом чи ділом підтримав наш проект зі створення екопростору в бібліотеці у рамках Зелена бібліотека / Green library, хто повірив, що ми зможемо це зробити. Без вас такого дива б не сталося!
Нагадаємо, що усі ці зміни відбуваються та стали можливими завдяки підтримці, зокрема благодійним внескам партнерів та друзів бібліотеки. Кошти, зібрані під час кампанії на платформі Спільнокошт витрачено на виготовлення екологічних меблів, частина з яких і стала центром цієї композиції – місцем для читання, а заодно і дуплом для сови. Ще одна частина – ексклюзивна книжкова шафа, виготовлена підприємством «Goydalka», вже на місці і ви неодмінно її побачите трохи згодом.
Милуйтеся на нашу намальовану красу, до якої цієї суботи додалися справжнісінькі мох, шишки та жолуді, а ми будемо дякувати усім, хто цю красу створював!
Дякуємо усім, хто повірив та підтримав нас: Elena Lvovich, Igor Stepurin, Люсьєна Шум, Елизавета Фещенко, Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна !
Дякуємо чарівниці Юлії Абрамовій, художниці, засновниці мистецької агенції «Резиденція думок», яка втілила нашу мрію! Дякуємо за подаровані екофарби Manders Ukraine, які здатні творити дива!
Дякуємо усім, хто долучився до наших творчих толок Inga Malko, Маруся Живіна, Ірині Сорочан, Інні Артамовій, Вікторії Петровській та усім, хто на різних етапах допомогав створювати наш мурал!
Далі – точно буде!)
 
 {gallery}biblioteki/chekalin/2020_gallery/2020_12_14{/gallery}