Євромайдан, Єврореволюція, Революція Гідності – усі ці терміни сьогодні стали невід’ємною частиною української історії. А події, що розпочалися 21 листопада 2013 року продемонстрували усьому світові, що українці – нація гідних і вільних.

Тематична книжкова виставка, що діє в бібліотеці, розкриває славні і водночас трагічні події, які в народі назвали коротким словом – Майдан. Зокрема, книга «Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах» базується на спогадах очевидців протестних акцій, що відбувалися в Україні з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року і названі Революцією Гідності. Інтерв’ю зібрані Українським інститутом національної пам’яті у рамках проекту «Майдан: усна історія». До другого випуску збірника увійшли спогади митців, що представляють різні жанри, види та напрями мистецтва. У спогадах творчих людей відображено їхній суб’єктивний досвід пережитого та узагальнені міркування про роль мистецтва у протестних акціях Революції Гідності. Видання покликане сприяти збереженню пам’яті про Майдан та його учасників.
Ще одна новенька книжечка до теми – «Короткий курс історії України» Олександра Палія від видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га». Це своєрідний підручник з історії України, що розповість про її перемоги та поразки, ворогів та героїв, стійкість духу її народу та спроби його підкорити. Книга, написана талановитим істориком та політичним консультантом дасть уявлення про найважливіші повороти в розвитку України протягом всієї історії її існування та навіть задовго до цього, починаючи з виникнення виду Homo Sapiens та Льодовикового періоду і закінчуючи подіями останніх років, серед яких і Революція Гідності.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227