Сьогодні святкує ювілей відомий український письменник, сценарист та журналіст Андрій Кокотюха, який вже був бажаним гостем нашої бібліотеки. Приєднуємося до привітань та бажаємо ще багато нових сюжетів і нових книжечок!

Читачі знають і люблять ювіляра як вправного майстра детективного та пригодницького жанру. Зі слів автора, перший художній твір він написав у 7 років, а до 12 років читав і писав лише казки і навіть мріяв стати бібліотекарем) Його твори були неодноразово екранізовані та відзначалися багатьма літературними нагородами. Та найголовніша відзнака для будь-якого автора – читацька любов та визнання. Під час нашої зустрічі у бібліотеці не було де яблуку впасти! Сподіваємося, що неодмінно влаштуємо ще одну таку натхненну зустріч. А поки, за об’єктивних карантинних умов, згадуємо, як це було)
Якщо ви ще не читали захоплюючих дитячих детективів та гостросюжетних книг А.Кокотюхи, то день народження автора – чудовий привід це зробити! Як бачите, книг вистачає і вони неодмінно сподобаються нашим читачам. Скажімо «таємнича» серія, перша книга якої «Таємниця козацького скарбу» знайомить з шукачами скарбів: Данько і Богдан, Галка з навіженим страусом на прізвисько Футбол, кілька дорослих вуркаганів, а також непривітна ватага на чолі з Льонькою Гайдамакою. А мова тут про справжній козацький скарб – бочку золотих монет і золоту козацьку булаву. Вже триста років ведуться пошуки цього безцінного скарбу, і от лише в наші дні школярі під час літніх канікул випадково стають так близько до розгадки таємниці.
Усіх секретів не розкриємо – нехай залишиться таємниця) А щоб її розгадати – приходьте читати!

  


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227