Усі ці особливі роботи створила художниця Юлія Абрамова, засновниця мистецької ініціативи «Резиденція думок».

Їхня особливість – малюнки створені на опалому листі. А бачити їх ви мали можливість навесні, під час нашого флешмобу "НЕ ПАЛИ - ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ", до якого долучилися чимало небайдужих, зокрема і наших читачів.

Сьогодні, як і обіцяли, відкрили виставку та оголосили переможців нашого флешмобу. Призи поїдуть аж у Сумську область і про переможців ви неодмінно дізнаєтеся згодом.
Розпочинаючи флешмоб, ми прагнули привернути увагу всіх до проблеми, яка повторюється щороку – навмисні підпали сухої трави та листя. Протягом місяця пости з інформацію про наслідки такого ставлення до природи наголошували про важливість та намагалися запобігти лихові. Трагічні події минулої весни, пов’язані з підпалами, шокували всю країну: знищено екосистеми, заповідні території, палали села, а до полону димових хмар потрапили цілі міста. Тому вкотре варто закликати: не паліть – збережіть життя!
Флешмоб та виставка проходять у рамках реалізації проекту Зелена бібліотека / Green library.
Дякуємо за подарунок для неймовірно творчої Юлії Абрамової не менш неймовірній та творчій Lastivka.suvenir!
Запрошуємо усіх ознайомитися з унікальною виставкою!
Партнери акції:
Національний парк Національний природний парк "Голосіївський"

 


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}