Фінальна частина цьогорічної Премії вже триває у книгозбірнях України. Наша бібліотека – знову серед партнерів Премії.

Нагадаємо, що її основною відмінністю є те, що переможців на останньому етапі визначають саме читачі шляхом голосування у бібліотеках. Тому запрошуємо наших експертів, а заодно і читачів та друзів бібліотеки, знайомитися з книжечками та обирати свого фаворита.

Отже, до трійка фіналістів цьогорічної премії у номінації “Література для дітей” потрапили: “Мія і місячне затемнення” Олі Русіної ("Видавництво Старого Лева"), “Історія, яку розповіла Жука” Грасі Олійко ("Видавництво Старого Лева") та “Коли я була лисицею” Тані Поставної (Видавництво “Vivat”). Усі вони наповнені неймовірними пригодами та заслуговують на нашу увагу і читацьку любов.
Цьогоріч Премія розширила свої можливості, додавши до номінацій ще й категорію «Література для підлітків». До фінального етапу книжкової премії “Еспресо. Вибір читачів 2020” у цій категорії увійшли: історично-пригодницькі книги “Шпигунки з притулку Артеміда” Наталії Довгопол (Видавництво “Vivat”), “Сірка на порох” Івана Андрусяка (Видавництво “Фонтан казок”) та особлива і відверта “Не кажи нікому” Саші Камінської (Видавництво "Ранок").
Ознайомлення та голосування за переможця триватиме впродовж жовтня-листопада у бібліотеці. Не прогавте можливість відчути і себе поважним книжковим експертом!)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227