Няня-чарівниця, персонаж казкових повістей дитячої письменниці Памели Треверс має прекрасні манери, а усе її майно складається з парасольки та великої гобеленової сумки, яка вміщає все, що необхідно її власниці.

Шагразада – одна з найвідоміших оповідачок у світі, яка живе у збірнику казок «Тисяча і одна ніч». Шагразада, дочка візира, вирішила одружитися з царем, вірячи, що вона зуміє зупинити безсердечне діяння царя. І настільки захоплюючою були її оповіді, що цар навіть не помічав плину часу. Кожної ночі Шагразада повторяла свою хитрість. У 1001 ніч, Шагріяр, опанований Шагризадою та її талантом оповідача, помилував її, обіцяючи ніколи більше не вбивати жінок.
Сивіла Патриція Трелоні – викладачка віщування в Гоґвортсі, персонаж уславленої епопеї Джоан Ролінг про Гарі Потера. Професорка походила на велику комаху, великі окуляри в декілька разів збільшували її очі, з шиї звисало безліч ланцюжків і намиста, а пальці й руки були всіяні перснями та браслетами. А ось здібності професорки Трелоні можна піддати сумніву, оскільки більшість часу на уроках вона передрікала учням жахливу загибель, численні хвороби.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227