100 років тому, 22 серпня 1920 року, народився відомий американський фантаст Рей Бредбері. Творчість письменника традиційно відносять до наукової фантастики.

Частково погоджуючись з цим, сам автор стверджував, що не стільки фантаст, скільки «казкар, мораліст і людина, що дивиться уперед».

За своє досить тривале життя він написав понад 400 творів різних жанрів. Серед найбільш популярних у читачів – збірка оповідань «Марсіанські хроніки», автобіографічна повість «Кульбабове вино» та романи «Насувається лихо» і «451 градус за Фаренгейтом». У творах Рея Бредбері дійсно багато нестандартного, фантазійного, того, що відрізняється від дійсності. Як прогнозист і футуролог письменник заздалегідь передбачив появу багатьох тепер звичних для нас речей: одягу для тварин, гаджетів типу смартфонів і т. п. При цьому сам автор обмежено користувався благами цивілізації: не літав літаком і самостійно лагодив авто. Його книжки не стільки пророкують майбутнє, скільки застерігають від небезпечних тенденцій сучасності, які, розвинувшись, можуть дати людям комфортний побут, але вбити людяність. Головним героєм американський фантаст бачить людину та невпинно нагадує про те, що людині за будь-яких обставин слід до кінця залишатися Людиною. Саме це найсильніше підкуповує читача у його творах.
І насамкінець кілька цитат Рея Бредбері: «Я відкрив себе у Бібліотеці. Я прикипів до Бібліотеки, коли мені було шість років. Бібліотеки підживлювали мою цікавість, від динозаврів до Стародавнього Єгипту. Коли я закінчив школу, то почав відвідувати Бібліотеку тричі на тиждень і робив це протягом десяти років доки не одружився. Відтак я відкрив, що Бібліотека є Справжньою Школою»;
"Нехай Твоя Посмішка Змінить Світ, але Не дозволяй Світу Змінити Свою Посмішку"


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227