Сьогодні бібліотека стала телевізійним знімальним майданчиком. Готуємося до фінальної частини Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" і розповідаємо про досвід роботи в експертному журі.

Книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів 2020» зовсім скоро розпочне свій третій етап, під час якого читачі визначають переможця конкурсу. Цього року ми знову будемо разом – наші читачі та фаворити премії. З нетерпінням чекаємо етапу знайомства з книжками-номінантами на перемогу, які невдовзі надійдуть до бібліотеки.
Цьогоріч премія збільшила свої можливості та вперше додала до переліку ще й номінантів в категорії «Література для підлітків». Загалом від 38 видавництв України було отримано 165 заявок на участь у літературному конкурсі. Після цього були сформовані Довгі списки книг для конкурсу у трьох номінаціях: «Література для дорослих», «Література для підлітків» та «Література для дітей». Експерти в кожній номінації обирали свого номінанта на перемогу і підсумку маємо такий список. Література для дітей: “Коли я була лисицею” Таня Поставна (Видавництво “Vivat”)“Мія і місячне затемнення” Русіна Оля ("Видавництво Старого Лева")“Історія, яку розповіла Жука” Олійко Грася ("Видавництво Старого Лева").
Література для підлітків: «Шпигунки з притулку Артеміда” Наталія Довгопол (Видавництво “Vivat”)“Сірка на порох” Іван Андрусяк (Видавництво “Фонтан казок”)“Не кажи нікому” Саша Камінська (Видавництво "Ранок")
Література для дорослих:"Амадока" Андрухович Софія ("Видавництво Старого Лева")“Планета Полин” Оксана Забужко (Видавничий дім “Комора”)Поетична книжка “Список кораблів” Сергій Жадан (Видавництво “Меридіан Черновіц”).
Бажаємо успіху усім, адже кожен вартий перемоги та читацької любові!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227