Сьогодні бібліотека стала телевізійним знімальним майданчиком. Готуємося до фінальної частини Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" і розповідаємо про досвід роботи в експертному журі.

Книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів 2020» зовсім скоро розпочне свій третій етап, під час якого читачі визначають переможця конкурсу. Цього року ми знову будемо разом – наші читачі та фаворити премії. З нетерпінням чекаємо етапу знайомства з книжками-номінантами на перемогу, які невдовзі надійдуть до бібліотеки.
Цьогоріч премія збільшила свої можливості та вперше додала до переліку ще й номінантів в категорії «Література для підлітків». Загалом від 38 видавництв України було отримано 165 заявок на участь у літературному конкурсі. Після цього були сформовані Довгі списки книг для конкурсу у трьох номінаціях: «Література для дорослих», «Література для підлітків» та «Література для дітей». Експерти в кожній номінації обирали свого номінанта на перемогу і підсумку маємо такий список. Література для дітей: “Коли я була лисицею” Таня Поставна (Видавництво “Vivat”)“Мія і місячне затемнення” Русіна Оля ("Видавництво Старого Лева")“Історія, яку розповіла Жука” Олійко Грася ("Видавництво Старого Лева").
Література для підлітків: «Шпигунки з притулку Артеміда” Наталія Довгопол (Видавництво “Vivat”)“Сірка на порох” Іван Андрусяк (Видавництво “Фонтан казок”)“Не кажи нікому” Саша Камінська (Видавництво "Ранок")
Література для дорослих:"Амадока" Андрухович Софія ("Видавництво Старого Лева")“Планета Полин” Оксана Забужко (Видавничий дім “Комора”)Поетична книжка “Список кораблів” Сергій Жадан (Видавництво “Меридіан Черновіц”).
Бажаємо успіху усім, адже кожен вартий перемоги та читацької любові!


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}