ukenfrdeitptru

 Продовжуємо знайомити наших читачів з новенькими книжечками. Сьогодні про книжкову серію «Видатні українці. Люди, які творили історію» (агенція IPIO). Тепер маємо усі книжечки цієї серії!

Серія на сьогодні складається з 6 книг і розповідає про життя султани Роксолани, футболіста і тренера Валерія Лобановського, космонавта Леоніда Каденюка, авіобудівника Ігора Сікорського, патріарха Любомира Гузара та музиканта Кузьми Скрябіна. Усі вони – українці, внесок яких у розвиток нашої країни та її слави важко переоцінити.
Автори (Ігор Панасов, Олександра Шутко, Ольга Опанасенко, Олег Промахов, Марина Рубан) розповідають про дитинство, становлення та перемоги видатних українців і переконують, що дитині важливо мріяти і саме приклади видатних українців допоможуть здійсненню цих мрій. Отож, на вас чекають унікальні видання. Наприклад, життя Роксолани сповнене таємниць та загадок. Читаючи книжку, діти зможуть потрапити у чарівний світ Сходу, в якому мешкала Роксолана, дізнатися, як вона змогла пройти тернистий шлях від доньки українського священика до величної султани. Леонід Каденюк – звичайний хлопчик з буковинського села, який завдяки наполегливості та сміливості виріс в першого космонавта в історії України. А Ігор Сікорський почав працювати на голому ентузіазмі, однак спромігся увійти до когорти засновників індустрії авіації. Валерій Лобановський вписав Україну в історію світового футболу. Він створив одну з найсильніших європейських команд свого часу і виховав цілу плеяду футбольних зірок. Відомий український музикант Андрій Кузьменко “Кузьма” запам’ятається своїм шанувальникам неймовірним гумором, божевільними ідеями та відкритим серцем. Любомир Гузар був уважним до світу, до людей, співпереживав їх проблемам. Живучи у жорстокі часи, він ніколи не зраджував собі і досягав вищих результатів, тренуючи свою моральність.
Автори серії переконують: навчіть дитину цікавитися біографіями видатних людей і це стане першим кроком до успішного майбутнього! Наш читач Ромчик, як бачите, вже читає і ділиться своїми неприхованими емоціями. І ви приходьте – за враженнями, знаннями і емоціями)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227