Літо і справді кличе в мандри, походи та експедиції. Коли, як не зараз робити відкриття, пізнавати нове чи навпаки по-новому глянути на усім відомі речі і побути наодинці з природою?! Тим паче, що маємо ось такий неймовірний путівник – книгу «Експедиція з мурахою Софі» (Стефан Каста, Видавництво «Час Майстрів»).

Стефан Каста – шведський письменник, автор понад 50 книг, який все своє життя намагається зрозуміти природу. У книзі немає довжелезних описів, а є круті і дуже цікаві факти про ягоди, гриби, дерева і квіти, а також птахів і тварин. Книга має декілька розділів: «Софі вивчає квіти», «Софі досліджує дерева», «Софі збирає ягоди», «Софі вирушає по гриби», «Пори року із Софі». Мурашка Софі крихітна, тому знає про природу все до крихти!
Хочеш дізнатися про те, що тебе оточує? То не гай часу - вирушай в експедицію з мурахою Софі!
Ми з нашим читачем Іванком вже це зробили і переконалися, що природа і справді надихає, можливо, і на створення власної енциклопедії) 


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}