А інакше і не вийде, бо книжечки неймовірні – і за змістом, і за оформленням)
Продовжуємо знайомити наших читачів з бібліотечними новинками. Сьогодні – про книги для наймолодших.

Ви знаєте, де народжуються плюшеві ведмедики? Автори історії «Де народжуються плюшеві ведмедики» Татуся Бо та Світлана Балух (видавництво Vivat) стверджують, що існує чарівна країна, в якій чудова тітуся Натуся із помічниками створює найкращі м’які іграшки. І саме туди відправляються герої історії. А ось книга "Монстрик і його кольори" (Анна Льєнас, видавництво «Каламар») допоможе розібратися дитині з 5-ма основними емоціями. Книга отримала премію ім. Жунседи в номінації «Найкраща книжка з малюнками» та перекладена 16 мовами світу.
Веселі віршики з книги «Раз овечка, два овечка» Галини Крук стають улюбленими після першого ж прочитання.
А пригоди дідуся, який шукав капелюха («Як дідусь шукав капелюха», Свен Нордквіст, видавництво «Навчальна книга – Богдан») вчить нас тому, що усі дрібниці – важливі.
Серед новинок і дві книжечки Ред’ярда Кіплінга - «Як написали найпершого листа» та «Як вигадали абетку» (видавництво «Навчальна книга – Богдан»). Казкова трилогія Кіплінґа про Теґумайське плем’я дарує читачам неповторні емоції не лише від прочитання, а й чудових ілюстрацій київського художника Володимира Штанка, які було високо відзначено навіть у Кіплінґівському товаристві Великобританії.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227