Серед книжкових новинок літа, які ви вже можете взяти у бібліотеці, і ці чудові книжечки про мистецтво, літературу та музейні шедеври. Мистецтво і справді всюди: у парках, театрах, церквах, на стінах будівель і навіть у твоїй школі…

В цьому переконаєтеся разом з книжечкою «Знайомство з мистецтвом для дітей» (Александер Гізер, видавництво Vivat). Адже кожен будинок – це теж витвір мистецтва, не кажучи уже про картини, скульптури чи кіно. Окрім цікавих та яскравих фактів автори пропонують ще й багато інтерактивну для закріплення. Наприклад, ознайомившись з творчістю Шагала – створити власний орнамент)
«Гра в музей» (Наталія Космолінськая, Ірина Магдиш, Видавництво Старого Лева). Автори цікаво та нестандартно розповідають про картини і скульптури, що експонуються у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького, пропонують різноманітні ідеї для родинного дозвілля та мандрівок цікавими місцинами Львівщини, а також діляться своєрідними асоціаціями до мистецьких творів: музикою, книжками, фільмами. У музей і справді можна гратися – варто лише захотіти! «Література! Мандрівка світом книжок» (Катаріна Маренгольц, видавництво Vivat) – неймовірно захоплююча, легка і цікава мандрівка літературним світом, починаючи від його найдавніших часів і закінчуючи сьогоденням. Ернест Хемінгуей, Габріель Гарсія Маркес, Джеймс Джойс, Джером Девід Селінджер…. Виявляється, всі вони не були книжковими занудами!
Усі ці книжки неодмінно сподобаються дітям, батькам, педагогам і всім, хто любить мистецтво та мислить яскраво. Читайте і переконуйтеся самі!