Продовжуємо сезон літніх книжкових прем’єр. Цього разу – про енциклопедичні видання, які все знають. «100 фактів про видатних учених» (Джон Фарндон, видавництво КМ-БУКС) допоможе зазирнути у таємницю багатьох відкриттів. А за допомогою вікторин, детальних схем та позначок цікаві факти легко запам'ятовувати та розвивати свою ерудицію.

«Хто живе в тобі. Історії про мікробів, для яких ти рідний дім» (Клер Імер, видавництво «Моя книжкова полиця») в легкій пізнавальній формі познайомить зі свіжими науковими фактами: хто такі мікроби, кого варто боятися, а хто корисний, про віруси, бактерії, вакцини, антибіотики і імунітет.
«Банзай. Японія для допитливих» (Зофія Фаб'яновська-Міцик, видавництво «Урбіно») розповість про звичаї, традиції, будні та свята, їжу, одяг, домівки, сімейні відносини, мову японців. Книга-мандрівка цікавою буде і дітям, і батькам.
«Ось як працює тіло людини всередині та зовні» (Матс Венблад, видавництво Vivat) допоможе знайти відповіді на безліч запитань. Як рухається тіло людини? Як працює мозок і де «зберігається» пам’ять? Чому кровоносні судини сині, хоча кров червона? Чому люди мають різний колір шкіри? Коли ми чхаємо і чому в нас закладає вуха? Що таке ДНК? Що чекає на нас у майбутньому?
Якщо тобі цікаво, що ж там відбувається в далекому і неосяжному космосі, то «Професор Астрокіт і неосяжний космос» ( Воллімен Домінік, Видавництво Старого Лева) точно для тебе! У книзі автор зміг охопити практично всі цікаві дітям космічні теми: походження всесвіту, народження зорі, галактики, Сонце та сонячна система, Земля та інші планети, Місяць, космічні подорожі, сучасні ракети та обладнання для польотів, міжнародна космічна станція, супутники, зоряне небо, телескопи, смерть зорі, життя поза межами відомого, космічне майбутнє, можливі зустрічі з мешканцями інших планет тощо.
А ось «Велика енциклопедія. Паровози, тепловози, електровози» (видавництво «Кристал Бук») познайомить з локомотивами різних типів від початку ХІХ ст. до сьогодні.
Хочеш знати все? Тоді мерщій до бібліотеки!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227