Продовжуємо сезон літніх книжкових прем’єр. Сьогодні презентуємо екокниги для найменших читачів. Вони і справді чудові: яскраві, наповнені змістом і добром, а ще – спонукають задуматися про красу природи і те, як її зберегти.

Розпочнемо знайомство! "Томо та його кит" (Катерина Міхаліцина, видавництво "Крокус"). Це історія про життя маленької рибки на ім'я Томо, яка дуже відрізнялася від інших риб. Казка-притча про рибку з маленькими очима, в яких вміщається мало сонця і океану, але дуже багато любові до світу. Інші риби насміхаються з його особливості, але в безкрайньому океані точно знайдеться той, кого Томо зможе назвати справжнім другом. Книга вражає детальністю та яскравістю малюнків. Глибинний підводний світ намальований так чудово, барвисто і реалістично, що її можна розглядати безкінечно.
Ще одна надзвичайно гарно ілюстрована книга-екскурсія для дошкільнят та молодших школярів на найвищу гору нашої держави – «Говерла», авторства Катерини Міхаліциної, видавництво «Крокус». Влітку, восени, взимку і навесні – Говерла неймовірна. Цікаві факти разом з історіями про тварин, про еконебезпеки, які існують для Говерли і неймовірні ілюстрації: тут особливе все, як і сама гора!
«Сюрприз для сов», Саша Кочубей, «Крокус». Захоплива історія, барвисті ілюстрації та цікаві факти цієї пізнавальної книги допоможуть дітям та дорослим більше дізнатися про чарівний світ природи та її мешканців. У сірих сов клопоту, як у людей. Зустріти пару, вполювати здобич, знайти житло... Але що робити, якщо усі дупла зайнято? Вирушайте разом із сірими совами на пошуки домівки!
І ще одна екоказка – «Первоцвіти», підготовлена Екологічним бюро УГКЦ, автором якої є отець Олег Кобель, поповнила нашу бібліотеку. Книги цього екобюро ми вже маємо і читаємо. Раді, що свою діяльність з книговидання бюро не припиняє. Цього разу їжачок Гачок рятує первоцвіти, а заодно і знайомить малюків з яскравими барвами весняного лісу.
Дякуємо за чудові подарунки Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна! Приходьте читати!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227