×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Продовжуємо знайомити з нашими книжковими новинками. Сьогоднішня добірка – для майбутніх учених і не лише)

По-іншому глянути на складні і нудні науки допоможуть книги серії "Крута наука", видавництво «Моя книжкова полиця». Усі книги серії вже є у бібліотеці: Сара Гаттон "Крута фізика", Саймон Армстронґ "Крута архітектура" та Трейсі Янґ і Кейті Г’юветт "Крута математика». Ці неймовірні книги і справді круті і ще раз переконують, що наука – це не лише цікаво, а й весело!
Цікаві сучасні практичні експерименти: як самотужки складати електричне коло, викликати торнадо у пляшці й вимірювати швидкість світла за допомогою зефірок-маршмелоу – все це у книзі про фізику. Та і математика здатна оживити буденні речі й перетворити повсякденну ситуацію на безкінечні, неможливі, неймовірні веселощі. У цьому переконаєтеся з книжечкою про математику.
А для старших читачів пропонуємо зануритися у цікавий світ відомих наук разом з серією книг «Класики популяризації науки» від видавництва «Богдан» . «Захоплююча алгебра», «Захоплююча геометрія» та «Захоплююча фізика» Я. Перельмана і справді захоплюють. Основне своє завдання автор вбачає у тому, аби прищепити читачеві інтерес до занять та викликати бажання самостійно усунути прогалини своєї підготовки.
Приходьте і читайте!
Літо з книжкою триває!

{gallery}biblioteki/chekalin/2020_gallery/2020_07_03{/gallery}