Продовжуємо знайомити з нашими книжковими новинками. Сьогоднішня добірка – для майбутніх учених і не лише)

По-іншому глянути на складні і нудні науки допоможуть книги серії "Крута наука", видавництво «Моя книжкова полиця». Усі книги серії вже є у бібліотеці: Сара Гаттон "Крута фізика", Саймон Армстронґ "Крута архітектура" та Трейсі Янґ і Кейті Г’юветт "Крута математика». Ці неймовірні книги і справді круті і ще раз переконують, що наука – це не лише цікаво, а й весело!
Цікаві сучасні практичні експерименти: як самотужки складати електричне коло, викликати торнадо у пляшці й вимірювати швидкість світла за допомогою зефірок-маршмелоу – все це у книзі про фізику. Та і математика здатна оживити буденні речі й перетворити повсякденну ситуацію на безкінечні, неможливі, неймовірні веселощі. У цьому переконаєтеся з книжечкою про математику.
А для старших читачів пропонуємо зануритися у цікавий світ відомих наук разом з серією книг «Класики популяризації науки» від видавництва «Богдан» . «Захоплююча алгебра», «Захоплююча геометрія» та «Захоплююча фізика» Я. Перельмана і справді захоплюють. Основне своє завдання автор вбачає у тому, аби прищепити читачеві інтерес до занять та викликати бажання самостійно усунути прогалини своєї підготовки.
Приходьте і читайте!
Літо з книжкою триває!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227