Продовжуємо знайомити з книжковими новинками літа. Сьогодні – про особливі книжки для підлітків, які допоможуть зрозуміти багато чого. Переконайтеся в цьому самі!

«Книга юного підприємця. 9 детальних планів своєї справи для підлітків», авторства Сергія Біденка та Ірини Золотаревич (видавництво «Основа») може стати важливим кроком підлітка в організації власної прибуткової справи. Адже в ній йдеться про реальні способи заробітку, даються корисні поради зі створення своєї справи: як знайти спільну мову з партнерами, замовниками, клієнтами, відстежувати доходи і витрати, зрозуміти, як влаштований великий і маленький бізнес, і головне: заробити свої власні перші гроші.
Книга «Scratch. Кодування для майбутніх програмістів» Розі Діккінс, Луї Стовелл, Джонатан Мелмот, видавництво КМ-БУКС, допоможе ознайомитися з основами безкоштовної онлайн-програми і комп'ютерної мови програмування Scratch. За її допомогою можна створювати власні інтерактивні історії, анімації, ігри, музику та твори мистецтва. А книга «Python. Кодування для майбутніх програмістів» розповість про основи кодування, принципи реалізації складних проектів, що розвивають логічне й інженерне мислення.
«Коротка історія технологій, або Як зрозуміти свій ґаджет», яку написав Андрій Тужиков (видавництво «Чорні Вівці») призначена для підлітків, які уже активно користуються усіма перевагами ґаджетів, але ще не мають достатньо знань про те, як вони влаштовані. Навіщо розуміти свій гаджет? Відповідь проста – для того, щоб довіряти.
«Розмови з донькою про економіку. Коротка історія капіталізму», автор – Яніс Варуфакіс, Видавництво Старого Лева, розповідає про економіку просто, так, щоб зрозуміла навіть дитина. А ось німецькі журналісти, популяризатори науки Улля Штоєрнаґель та Ульріх Янссен зорганізували перший Дитячий університет, де найдопитливіші можуть отримати відповіді на будь-які складні запитання. І щоб якомога більше дітей дізналися, що вивчає сучасна наука, вони видали свої лекції декількома книжками. У першій книзі «Дитячий університет. Дослідники пояснюють загадки світу» (видавництво «Новий самокат») автори розповідають чому рицарі будували замки, чому ми бачимо блискавку та чуємо грім, чому хлопчики бешкетують, а дівчата капризують, чому кажани бачать вухами, чому математикові не обов’язково рахувати, чому ми оповідаємо історії, чому лікарі вміють лікувати та чому спортсмени демонструють дедалі кращі результати. Серйозно, одначе зовсім не нудно! Читайте і переконуйтеся!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227