Ековидання, які вчать жити з «зеленим серцем»)
Саме так, «Жити із «зеленим серцем», називається книжечка Ґей Браун від видавництва «Наш формат».

Авторка – екологічна активістка, яка розповідає про такі речі, над якими чимало людей не замислювалося: наскільки екологічно я живу, чи шкодять мої повсякденні дії здоров’ю родини й мені, як це впливає на стан навколишнього середовища. А також дає конкретні, досить легкі в реалізації рекомендації, що допоможуть змінити старий спосіб мислення, споживання і догляду за собою й помешканням на новий, дружній до себе і природи.
Ще одна новинка – «Шосте вимирання» Елізабет Колберт, видавництво «Наш формат». Під час роботи над книгою авторка, яка стала лауреатом Пултцерівської премії, побувала майже на всіх континентах, відвідала наукові бази в тропіках Амазонії і на островах Великого Бар'єрного рифу, спілкувалася з сотнями людей. Елізабет Колберт у своїй книзі нікого не повчає. Зрештою, навіть не попереджає про наслідки нашого бездумного користування планетою, а простими словами розповідає про складні речі, від котрих залежить майбутнє нашої планети і, зрештою, людської цивілізації загалом.
«Коли менше насправді більше» Джошуа Беккер, видавництво «Рідна мова», також торкається особливих екотем. Автор – один з найвпливовіших представників руху мінімалістів, який пропонує прості кроки до усвідомленого щасливого життя без зайвих речей. Він розповідає про те, як обходитися меншою кількістю речей і відчувати натомість більше задоволення.
Дякуємо за особливі книжкові подарунки Євген Довгополий та Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227