З задоволенням знайомимо вас з нашими новинками! І розпочинаємо ці знайомства з презентації чудових екокнижечок, які нещодавно поповнили нашу Зелена бібліотека / Green library.

Усі ці ековидання отримали в подарунок від Євген Довгополий та Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, за що надзвичайно вдячні!
«Земля. Мої перші 4,54 мільярда років» Стейсі Макеналті від видавництва «Ранок» відкриє очі на нашу спільну домівку, адже Земля –домівка понад семи мільярдів людей. Про ранні роки, коли вона була вередлива та вибухова, про хобі обертатися довкола себе, про найліпшого друга Місяця та велику родину Сонячної системи – про усе це дізнаєтеся, прочитавши книжечку, яка особливо буде цікавою для найменших.
«Діти проти пластику» Мартіна Дорі, видавництво «Рідна Мова» – книга, яка ще раз наголошує, що врятувати планету і стати супергероєм можна просто. Все, що треба – поступово зменшити споживання пластику, а боротися з пластиком можна вдома, в школі, в гостях, під час занять спортом, під час відпочинку і навіть під час святкування! Кожен розділ має ще й цікаві завдання, тож час проведений з користю – гарантовано.
«Ґрета і Гіганти. Історія, натхнена боротьбою Ґрети Тунберґ за порятунок світу» Зої Такер, видавництво КМ-БУКС надихає і розповідає дітям історію номінантки на Нобелівську премію миру Ґрети Тунберґ. Книжкова Ґрета живе у прекрасному лісі, якому загрожують гіганти. Прийшовши до лісу, гіганти вирубали дерева, щоби звести будинки, потім – ще більші, а згодом – міста.Зрештою лісу майже не залишилося. На щастя, у Ґрети є ідея, як захистити ліс!
«Лопушане поле» Катажини Ририх, видавництво «Урбіно» водночас розповідає і про веселі пригоди дітлахів зі звичайного подвірʼя, і торкається особливих проблемяк, наприклад, як боротися зі шкідливою їжею типу чипсів та коли, а відповідно - із надмірною вагою. Або як живуть діти в дитячому будинку чи тварини в притулку.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227