Нарешті дочекалися того етапу, коли мрії поступово стають реальністю. Нагадаємо, що вже впродовж року наша бібліотека стала місцем для створення особливого екологічного простору Зелена бібліотека / Green library.

Він передбачає креативний екодизайн, елементи декору з переробних матеріалів, підбірку книг та електронних носіїв на екологічну тематику та навколишній світ. Ми вже маємо що згадати, але ще більше маємо планів, які неодмінно втіляться в життя завдяки вашій підтримці та допомозі небайдужих.
Дякуємо усім, хто долучився до нашого проекту, підтримав словом, ділом і гривнею. На що витрачені кошти, зібрані благодійниками, ви неодмінно побачите. А вже зараз можете бачити наші кольорові перевтілення) 😊
Малюємо екофарбою від «Снєжки», яка відповідає стандартам екологічності та практично не має запаху. Дякуємо за таку можливість та подарунок Снєжка - Україна ВГО "Жива планета"Центр екологічної сертифікації та маркування ВГО «Жива планета»!
Дякуємо за ініціативу та підтримку Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна та особисто Люсьєна Шум, Igor Stepurin, Elena Lvovich, Елизавета Фещенко і усім небайдужим, хто підтримав і ще підтримає наш проект!
Рухаємося далі!
Детальніше про #зеленабібліотека за посиланням http://livelibrary.com.ua/green-library/


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227