Вітаємо усіх друзів Зелена бібліотека / Green library, усіх небайдужих, які змінюючи свої звички стають екосвідомими прихильниками збереження гармонії з природою. Турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, адже всі ми і є частиною природи.

Всесвітній день охорони довкілля відзначають 5 червня, починаючи з 1972 року. «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами» – таким було звернення понад двох тисяч людей з 23 країн світу до генерального секретаря ООН. На жаль, це гасло досі актуальне. Статистика свідчить, що майже 60% океану забруднено внаслідок діяльності людини. Дрібні частини мікропластику всюди – у повітрі, у воді, у ґрунті. Лише у Європі щороку від хвороб, пов’язаних із забрудненням повітря, помирають 800 тисяч людей. Цьогоріч головний девіз дня охорони довкілля: «Настав час для природи». Ми природу любимо і час для неї є завжди! Ділимося з вами світлинами нещодавньої посадки дерев на нашій улюбленій Гірці Крістера. Читачі та друзі бібліотеки там теж були) 😊
Бережіть довкілля, змінюйте звички і мислення, живіть в гармонії з природою і світом, читайте розумні книжечки і будьте щасливими!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227