Городик у нас маленький, то й будиночок, відповідно, теж. Але, можливо, з часом замахнемося і на більший! 

Нагадаємо, що вже більше року наша бібліотека стала частиною цікавого проекту – створення екопростору у бібліотеці Зелена бібліотека / Green library. Проект ініційовано і впроваджується Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, за що ми надзвичайно вдячні.
Ідея мати свій комашиний будинок вже майже рік «висить» у повітрі, відтоді, як познайомилися з проектом створення осель для комах від екопроекту Peli can live. І ось тепер і ми маємо власне «житло» для комах.
Комахи – найчисленніший і найрізноманітніший клас в усьому тваринному царстві – їх існує понад 1 мільйон видів! Найкращий час для встановлення такого притулку для корисних комах саме пізня весна. Майже всі комахи із задоволенням оселяються в таких будиночках. Різні види комах люблять різні температурні умови. Здебільшого, ідеальний варіант – тінисте прохолодне місце, але бджоли, навпаки, люблять багато сонця, тому було б непогано знайти місце, в якому якусь частину дня (не дуже довго) буле достатньо сонячно. У теплу пору року подібні житла можуть бути просто декоративним елементом, а восени, з похолоданням, комахи починають шукати собі укриття.
Будемо спостерігати за тим, як комахи освоюють нове житло. Тому – далі буде!