У прихильників цього неймовірно популярного видання сьогодні справжнє свято! А з’явилося це незвичайне свято у календарі завдяки тому, що переможна битва Гаррі Поттера у книзі відбулася саме 2 травня.

«Гаррі Поттер» - серія фантастичних романів англійської письменниці Джоан Роулінг. У книгах розповідається про пригоди юного чарівника Гаррі Поттера і його друзів Герміону Грейнджер і Рона Візлі, які навчаються у Гоґвортській школі чарів і чаклунства. Основний сюжет присвячений боротьбі Гаррі проти темного чаклуна лорда Волдеморта, який хоче стати безсмертним і підкорити всіх чарівників.
Вихід першої книги про Гаррі Поттера у 1997-му році практично ніхто не помітив. Але з часом все змінілося і на історіях про чарівника із блискавкою на чолі виросли вже цілі покоління дітей. Персонажі ж росли разом із читачами, адже кожна нова книга виходила до наступного навчального року, розкриваючи глибші та доросліші теми. Загалом книги про Гаррі перекладено 70 мовами світу, а роман «Гаррі Поттер і Дари Смерті» за перші 24 години з моменту випуску був проданий у кількості 11 мільйонів копій.