Продовжуємо традицію затишних і водночас активних суботніх екозустрічей у нашій бібліотеці. Сьогодні саджали жолуді і тепер з нетерпінням чекаємо, коли ж вони проростуть)

До речі, жолуді спеціально привезені з Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», а захід став можливим за ініціативи та сприяння ГО «Міжнародна екологічна безпека» та особисто Inga Malko , за що ми надзвичайно вдячні!
Весело і активно провели час разом з нашими читачами та гостями бібліотеки. Сподіваємося, що цікаві завдання, інтерактивне спілкування, веселі і корисні конкурси з порятунку рідної планети прийшлися до вподоби нашим юним екогероям. Говорили ми і про те, що кожен може змінити свій спосіб життя, щоб зберегти природу. Головне – почати і звернути увагу на свої повсякденні звички. Іноді ми навіть не помічаємо, наскільки шкідливими вони можуть бути для навколишнього середовища. Тому – екоторба замість пластикових пакетів чи улюблена чашка замість одноразової. Навіщо нам зайве сміття?!
Та найбільше всі очікували моменту посадки жолудів! Дуб у багатьох народів вважається найкрасивішим деревом, і до нього ставляться з пошаною і любов'ю. Недарма латиною дуб так і називається: «гарне дерево». Жолуді дуб починає давати тільки з 20-річного віку і лише одному з 10000 тих, що впали на землю, судилося вирости в велике міцне дерево.
Сподіваємося, що наші неодмінно проростуть і ми їх висадимо в улюбленому парку «Гірка Крістера»! 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227