Чергова зустріч з циклу «Читаємо з насолодою» була присвячена знайомству з книгою молодої норвезької письменниці Марії Парр «Вафельне серце». Авторку вже сьогодні порівнюють за схожість стилю та тематики зі знаменитою Астрід Ліндґрен.

«Вафельне серце» – надзвичайно зворушлива повість. У ній ідеться про пригоди двох дев’ятирічних друзів-вигадьків – хлопчика Трілле й дівчинки Лени Лід. Їм до снаги геть усе – наминати смачні вафлі у вигляді сердечка, виступати в ролі вуличних музик, шукати за оголошенням тата, влаштовувати Ноїв ковчег і ще багато чого.
Повість «Вафельне серце» – дебют молодої норвезької письменниці Марії Парр у літературі, що приніс їй широке визнання. Книжка була номінована на престижну премію Браґи, здобула чимало нагород у Норвегії, в Нідерландах, перекладена багатьма мовами світу. За нею знято кількасерійний телевізійний фільм. А творчість норвезької письменниці наповнена світом дитинства, в якому повно сміху та не менше й смутку, і найбільша майстерність її, на думку критиків, у тому, що вона не змушує читача сміятися чи плакати, не переконує в своїй правоті, не розтлумачує, що вона цим чи тим хоче сказати. Вона просто дає все відчути і пережити серцем.

 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227