Як проект, так і наша сьогоднішня зустріч були інклюзивними.
Презентувала книжечку та розповіла усі подробиці проекту Рідна колисанка наша гостя – Юлія Жерліцина Yuliya Zherlitsyna , яка представляє громадську організацію "Вулик ідей", що і стала ініціатором проекту. Його успішна реалізація стала можливою завдяки участі видавництва "Веселка" та підтримки Українського культурного фонду.

Головна мета проекту – соціалізація дітей через участь у мистецькому проекті, адже саме діти, багато з яких з інвалідністю, стали ілюстраторами проекту і книжки, зокрема. Сьогодні кілька юних художників-ілюстраторів були гостями нашої бібліотеки і отримали свої авторські примірники книжечки.
Знайомтесь: Стела Мамікян, Леся Бондарчук, Андрій Граф, Тимур та Артур Колекціонови – ілюстратори книжечки, яка відтепер також є в нашій бібліотеці! Окрім того, ми отримали і примірник «Рідної колисанки» шрифтом Брайля, за що надзвичайно вдячні!
Загалом, збірник «Рідна колисанка», як і проект загалом знайомить усіх з колисковими піснями народів, що з давніх часів проживають в Україні. До збірки увійшли колискові 12 народностей – білоруська, болгарська, вірменська, грецька, єврейська, кримськотатарська, молдовська, німецька, польська, ромська, угорська та українська.
У проекті “Рідна колисанка” взяли участь діти з Києва та Дніпра. А організатори вже мріють про другий етап проекту, щоб розкрити ще більше красивих та неповторних колискових пісень і традицій різних народностей, що проживають в Україні!